Szanowni Państwo,

Podręczniki dla uczniów klasy  VIII   są bezpłatne ( oprócz podręczników do religii) i będą dostępne w bibliotece szkolnej we wrześniu.

PODRECZNIKI_DLA_kl._VIII_SP_2019-20.pdf

Uwaga: prosimy o wstrzymanie się z zakupem podręczników do wszystkich języków obcych, ze względu na testy poziomujące na początku września. (Dopiero wtedy będzie wiadomo, kto jakiego podręcznika potrzebuje.)

PODRECZNIKI_DLA_KL._I_LICEUM__4-LETNIEGO__2019-20.pdf

Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości  LO4 będzie potrzebny dopiero w przyszłym roku  czyli w II klasie.

Uczniowie z liceum czteroletniego kupują podręczniki  tylko z zakresu rozszerzonego (zgodnie z zadeklarowanym wyborem przedmiotów na poziomie rozszerzonym).

PODRECZNIKI_DLA_KL._I_LICEUM__3-LETNIEGO__2019-20.pdf

PODRECZNIKI_DLA_kl._II__LICEUM__2019-20_(1).pdf

PODRECZNIKI_DLA_kl._III_LICEUM_2019-20.pdf

W dniu 3 września planujemy szkolny kiermasz podręczników używanych.