m-legitymacja

Nagłówek

Nasza szkoła przystąpiła do programu mLegitymacja szkolna. To tradycyjna legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie telefonu.

Wydanie i anulowanie mLegitymacji jest bezpłatne!

mLegitymacja jest takim samym dokumentem, co fizyczna legitymacja szkolna, ale w telefonie.

Z mobilnej wersji mLegitymacji będzie można korzystać w tych samych sytuacjach, co w przypadku „tradycyjnych” dokumentów.

Za pomocą usługi mLegitymacja szkolna można:

• potwierdzić, że jest się uczniem danej szkoły,

• założyć kartę w bibliotece

• skorzystać z ulg i zwolnień, które przysługują po okazaniu legitymacji.

Żeby wyrobić mLegitymację rodzić lub pełnoletni uczeń musi wypełnić wniosek, który zamieszczamy  jako załącznik i przesłać jego skan do sekretariatu szkoły.

Po wygenerowani przez szkołę mLegitymacji prześlemy Państwu informację o odbiorze kodu QR i kodu aktywacyjnego do aplikacji mObywatel.

Po otrzymaniu tych kodów należy zainstalować aplikacje mObywatel ze sklepu Google Play lub Apps Store.

W usłudze Legitymacja szkolna zeskanować otrzymany kod QR oraz wpisać kod aktywacyjny mLegitymacji.

wniosek-o-wydanie-mlegitymacji.docx