Terminarz Informator Procedury Dostosowania na egzaminie maturalnym

Egzamin maturalny 2023

Procedury

Do 30 września 2018 r. należy złożyć do dyrektora szkoły  deklarację wstępną ( zał. 1a), do 7 lutego 2019 r.  deklarację ostateczną
(zał.1a).

Po terminie złożenia deklaracji ostatecznej nie ma już możliwości dokonywania w deklaracji zmian dotyczących wyboru przedmiotów i poziomu egzaminów (z wyjątkiem laureatów i finalistów olimpiad przedmiotowych). W przypadku niezłożenia deklaracji ostatecznej w odpowiednim terminie deklaracja wstępna staje się deklaracją ostateczną.

Dokumenty uprawniające do dostosowania warunków i form egzaminu zdający przedkłada odpowiednio dyrektorowi szkoły razem z deklaracją do 30 września 2018 r. (dokumentacja może być uzupełniona do 7 lutego 2019 roku)

EM_2019_Zalacznik_1a.docx