Schola w roku szkolnym 2022/2023

WYJAZD DO ŁODZI

Informacje od organizatorów:
W piątek 27 stycznia przyjedziecie do Łodzi na III Warsztaty Formacyjno-Muzyczne dla Młodych. Oczekujemy Was z wielką radością, wierząc, że obecność każdego jest zupełnie nieprzypadkowa - w tym czasie i w tym miejscu.
Tytuł warsztatów to "Obiekt Chroniony"   Tytuły piosenek, których będziemy się uczyć znajdziecie na naszej stronie.
WEŹCIE ZE SOBĄ PAPIEROWE PISMO ŚWIĘTE (NIE W KOMÓRCE!), BĘDZIE POTRZEBNE DO JEDNEGO Z WARSZTATÓW.
 Przypominamy, że każdy uczestnik zabiera ze sobą karimatę i śpiwór. Nie mamy możliwości udostępnienia materaców. Nocleg będzie w salach lekcyjnych, osobno dla pań i panów oczywiście. Warunki - biwakowe (spanie na podłodze, w salach grupowych, prysznice w ograniczonej ilości).

Szkoła dysponuje łazienkami i prysznicami, ale w ograniczonej ilości. Przywieźcie ze sobą owoce Ducha - a zwłaszcza cierpliwość, łagodność, dobroć i radość - do wykorzystania w trakcie całych warsztatów, nie tylko toalety wieczornej czy porannej :) Warto przywieźć także ze sobą wygodne (sportowe) obuwie na zmianę.
W trakcie warsztatów planujemy zorganizować bal. Prosimy o zabranie strojów balowych (nie imprezowych czy karnawałowych, tylko balowych).
Osoby zgłoszone na warsztat ze smyczków prosimy o zabranie pulpitu do nut, ołówków i gumek oraz nut, które otrzymali na poprzednich warsztatach (o ile je posiadają).

Osoby zgłoszone na warsztat z gitar prosimy o zabranie kapodastrów.

Osoby zgłoszone na warsztat z instrumentów perkusyjnych prosimy o przywiezienie pendrive'a.

III WARSZTATÓW MUZYCZNO- FORMACYJNYCH dla młodzieży
Tytuł *: OBIEKT CHRONIONY

*”obiekt”- jesteś najbardziej chronionym obiektem na świecie w myśl słów:
„Wejrzyj z nieba, zobacz i nawiedź tę winorośl; i chroń tę, którą zasadziła Twa prawica, <latorośl, którą umocniłeś dla siebie>”. Psalm 80, 15-16

PIĄTEK 27.01.2017.
14.30- Kawa i herbata